Varcosin Albania

Përshkrim

Varcosin Albania Pomadë kundër variçeve dhe venave merimangë

Varcosin Albania : Ky krem ​​ka një formulë të fuqishme natyrore bimore, mjaft të butë për t’u përdorur në të gjithë trupin, këmbët, fytyrën dhe hundën.

Varcosin Albania

Varcosin Albania është një përzierje e bimëve të rralla nga pyjet e Himalajeve, shumë të dobishme dhe të lehta për t’u arritur në shtresat më të thella të lëkurës. Vepron në mënyrë efektive kundër dhimbjes, kruajtjes, ënjtjes, inflamacionit dhe kontrakturave. Përmirëson dukshëm shërimin e venave me variçe dhe merimangë.

Varcosin Albania është një ilaç Ayurvedic i bazuar në barishte të pastra.
Trajtoni butësisht dhe në mënyrë efektive zonat problematike, hiqni enët e bllokuara të gjakut, forconi enët e gjakut dhe nxisni qarkullimin e gjakut; Ajo funksionon në shtresat më të thella të lëkurës.

Ai jo vetëm që e rikthen lëkurën në gjendjen e saj origjinale, por gjithashtu trajton probleme subjektive si rëndimi, pulsimi ose ndjesi shpimi gjilpërash, dhimbje dhe djegie.
Formula e trajtimit të venave me variçe përthithet shpejt nga lëkura. Dhe nuk duket e yndyrshme. JO EFEKTE ANËSORE: Venat me variçe indoneziane janë të certifikuara GMP dhe përmbajnë 100% përbërës natyralë, kështu që ato janë plotësisht të sigurta.

Mjafton ta aplikoni dy herë në ditë dhe do të shihni një përmirësim të dukshëm në venat tuaja brenda 6-8 javësh.

Aplikimi: Masazhoni butësisht kremin për venat me variçe direkt në zonën e prekur derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.
Mos përdorni presion të fortë kur masazhoni enët e ndjeshme të gjakut.

Paralajmërim: Mos e lani me ujë pjesën e vibruar të lëkurës për një orë pas aplikimit të kremit.

Përbërësit Varcosin Albania

10 g përmban ekstrakte të: Pipemint (Mentha Piperata) 200 mg; Amarant (Rosmarinus Officinalis) 100 mg; Nigar mota (Cyberus scariosus) 100 mg; Guggul Salai (Boswellia serrata) 100 mg; Hydra (Curcuma longa) 50 mg; xhenxhefil (Zingiber Officinale) 50 mg; Limon (Citrus MedicaVar) 50 mg; Ajwain (Carum Copticum) 50 mg; piper i zi (piper nigrum) 25 mg; Livando (Lavandula Stoechas) 25 mg

Varcosin Albania

Varcosin Albania Udhëzime

Masazhoni butësisht zonën e prekur derisa kremi të përthithet plotësisht nga lëkura. Mos ushtroni presion kur masazhoni enët e ndjeshme të gjakut!

Udhëzimet e sigurisë Varcosin Albania

Nëse jeni alergjik ndaj ndonjërit prej përbërësve, ndaloni përdorimin e tyre menjëherë dhe konsultohuni me mjekun tuaj. Vetëm për përdorim të jashtëm në lëkurë!

Ndihmon në mënyrë shumë efektive kundër venave me variçe
Ka një efekt ftohës, qetësues dhe ushqyes
përmirësojnë qarkullimin e gjakut
Parandalimi i sëmundjeve venoze
Mjekësi bimore natyrore Mjekësi Ayurvedic

Vlerësimet e Varcosin Albania Shumë gra (dhe disa meshkuj gjithashtu) janë mësuar të ndiejnë peshë dhe dhimbje në këmbë.
Shpesh ata shkojnë te një specialist vetëm kur sëmundja ka përparuar dhe tashmë janë të dukshme shenjat e variçeve. Varcosin Albania – kujdes i veçantë për këmbët me ekstrakte bimore dhe troxerutiny.

Nxit rritjen e qarkullimit të gjakut në kapilarë, shpërndan mpiksjen e gjakut, ushqen dhe tonifikon lëkurën, lehtëson dhimbjen, lodhjen dhe acarimin e lëkurës.

Shërimi i plotë nga venat me variçe në 28 ditë! Kremi *Varcosin Serbia* është një formulë 100% natyrale e bazuar në ekstrakte anti-inflamatore. Vetitë e tij rinovuese funksionojnë thellë për të ndaluar gjakderdhjen dhe për të shëruar lëkurën e prekur nga venat me variçe.

Efikasiteti i lartë dhe cilësia e lartë e Varcosin Albania me një çmim të përballueshëm e bëjnë atë një trajtim popullor për sëmundjet venoze. Me të, ju mund të shmangni operacionin, i cili është i nevojshëm në rast të insuficiencës venoze progresive.

Ilaç natyral dhe efekt i shpejtë – ky është një avantazh shtesë ndaj produkteve të ngjashme. Kremi Varcosin Albania është një trajtim për venat me variçe që depërtojnë thellë në lëkurë. Redukton ënjtjen e venave me variçe duke shtrënguar, restauruar dhe forcuar muret e tyre.

Për shkak se kremi Varcosin Albania redukton venat me variçe, zvogëlimi i ënjtjes redukton simptomat e dhimbjes dhe kruajtjes. Përbërësit natyralë *Varcosin Serbia* rinovojnë indet e dëmtuara dhe ndriçojnë lëkurën e dëmtuar.

Venat varikoze janë të dhimbshme, të pakëndshme dhe duken të shëmtuara, kështu që kur i trajtoni ato, dëshironi rezultate të shpejta. Mjekët rekomandojnë kremin indonezian për venat me variçe si mënyra më e mirë për të lehtësuar këtë gjendje shqetësuese.

Varcosin Albania