Varcosin Kosovo

Description

Varcosin Kosovo Me ndihmën e këtij kremi të ri do të shpëtoni nga rrjetat e shëmtuara të këmbëve tuaja.

 

Mundësia e zhvillimit të venave me variçe është e trashëgueshme. Mund ta trashëgojmë jo vetëm nga prindërit, por edhe nga stërgjyshërit dhe stërgjyshërit tanë.

Ne trajtojmë venat me variçe gjatë gjithë jetës. Duke mos bërë asnjë ushtrim dhe duke ndjekur një dietë të keqe. Pas moshës 45 vjeçare, një në tre gra dhe një në pesë burra mendojnë të heqin qafe venat me variçe.

Varcosin Kosovo
Nuk bëhet fjalë vetëm për venat e dukshme në këmbë. Venat varikoze të patrajtuara mund të dëmtojnë shëndetin tuaj. Kjo është arsyeja pse ne duhet të bëjmë çmos që të shpëtojmë prej tyre dhe kur ato shfaqen; Hiqeni atë në mënyrë profesionale. Rrallëherë e lidhim ndjenjën e rëndimit dhe ënjtjes në këmbë me variçet.

Varcosin Kosova është një formulim i avancuar në formë kremi kundër variçeve. Ai lufton shpejt dhe në mënyrë efektive jo vetëm venat me variçe, por edhe simptoma të tjera ekzistuese.

Dhe do të harroni dhimbjen, ënjtjen dhe ngërçet.

Formulimi unik i Varcosin Kosovo bazohet në troxerutin e cila vepron në mënyrë mbrojtëse në enët e gjakut. Përmirëson fleksibilitetin dhe tensionin. Troxerutin është një anti-inflamator dhe analgjezik.
Përveç përbërësve natyralë të tillë si ekstrakti i gështenjës dhe gjethes së thuprës, ajo në mënyrë efektive qetëson dhimbjet, zvogëlon ënjtjet dhe eliminon variçet.

Varcosin Kosova është një krem ​​për këmbët që ka të ashtuquajturën formulë natyrale me një numër përbërësish bimorë, vitamina ushqyese për të hequr qafe venat merimangë dhe proteina kundër plakjes.
Ky pomadë, që përmban ekstrakte bimore dhe lëndë ushqyese natyrale, synon:

Varcosin Kosovo

Redukton ndjeshëm pamjen e venave
Reduktoni dhimbjen dhe lodhjen gjatë ecjes
Shmangni zhvillimin e venave me variçe
rinovon lëkurën
zvogëloni gjakderdhjen
Përshpejton qarkullimin e gjakut dhe ndihmon kohezionin e enëve venoze
Qëllimi i tij kryesor është të luftojë venat me variçe përmes të gjitha këtyre procedurave.
Venat varikoze janë zgjerim i përhershëm i venave të vendosura përgjithësisht në këmbë duke shkaktuar: rëndim në këmbë, disgeuzi, dhimbje (si një lloj ngërçi), kruajtje dhe telangjiektazi (forma të ndryshme të shkaktuara nga aneurizma të vogla)

Si të përdorni Varcosin Kosova

Para përdorimit të parë, është e rëndësishme të lexoni plotësisht udhëzimet.

Varcosin Kosova është i destinuar për përdorim të përditshëm sidomos në mbrëmje kur të ktheheni në shtëpi. Duhet të vendosni pak krem ​​në këmbë dhe të masazhoni butësisht për të aplikuar mirë kremin derisa të përthithet mirë.

Varcosin Kosova është një pomadë terapeutike kundër variçeve dhe venave merimangë

Varcosin Kosovo: Ky krem ​​përmban një formulë të fuqishme të bimëve natyrale, mjaft të butë për t’u përdorur në të gjithë trupin, këmbët, fytyrën dhe hundën.

Përzierja e bimëve të rralla nga pyjet e Himalajeve është shumë e dobishme dhe lehtëson hyrjen në shtresat më të thella të lëkurës. Vepron në mënyrë efektive kundër dhimbjes, kruajtjes, ënjtjes, inflamacionit dhe kontrakturave. Përmirëson dukshëm shërimin e variçeve dhe venave merimangë.

Varcosin Kosova është një ilaç Ayurvedic i bazuar në barishte të pastra.
trajton butësisht dhe në mënyrë efektive zonat problematike, heq venat e bllokuara, forcon enët e gjakut dhe përmirëson qarkullimin e gjakut; Ajo funksionon në shtresat më të thella të lëkurës.

Varcosin Kosovo

Ai jo vetëm që e rikthen lëkurën në gjendjen e saj origjinale, por gjithashtu trajton probleme subjektive si rëndimi, pulsimi ose ndjesi shpimi gjilpërash, dhimbje dhe ndjesi djegieje.

Formula e kujdesit Varcosin Kosova përthithet shpejt nga lëkura. Dhe nuk duket e yndyrshme. Nuk ka efekte anësore: Varcosin Kosova është i certifikuar për GMP dhe përmban përbërës 100% natyralë, kështu që është plotësisht i sigurt.

Thjesht aplikojeni dy herë në ditë dhe do të shihni përmirësim të dukshëm në venat tuaja brenda 6-8 javësh.

Aplikimi: Masazhojeni butësisht Varcosin Kosovo direkt në zonën e prekur derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.
Mos përdorni presion të fortë gjatë masazhit të venave të ndjeshme.

KUJDES: Mos e lani pjesën e rrahur të lëkurës me ujë për një orë pas përdorimit të kremit.

Përbërësit për Varcosin Kosovo krem

Varcosin Kosovo 10 gram përmban ekstrakte të: Pipermentit (Mentha Piperata) 200 mg; kumak (Rosmarinus Officinalis) 100 mg; Nigar mota (Cyberus scariosus) 100 mg; Salai Guggul (Boswellia Serrata) prej 100 mg; Hydra (Curcuma longa) 50 mg; xhenxhefil (Zingiber Officinale) 50 mg; Limon (Citrus MedicaVar) 50 mg; Ajwain (Carum Copticum) 50 mg; piper i zi (piper nigrum) 25 mg; Livando (Lavandula Stoechas) 25 mg

Udhëzime rreth Varcosin Kosovo

Aplikojeni në lëkurë të pastër 2 deri në 3 herë në ditë (në çdo kohë të ditës), nga këmbët deri te kofshët. Aplikojeni me lëvizje lart derisa kremi të përthithet plotësisht.

Masazhoni butësisht pjesën e prekur derisa kremi të përthithet plotësisht nga lëkura. Mos ushtroni presion kur masazhoni venat e ndjeshme!

Varcosin Kosovo